Hendemoğlu Tente

Kurumsal - Firmamız Hakkında

Hendemoğlu Tente Sanayi olarak;
Siz değerli müşterilerimize her türlü sorun ve ihtiyacına tam zamanında cevap vermeyi ilke edindik.Kurumsal veya bireysel olmasına bakılmaksızın tüm müşterilerimize aynı titizlik, hız ve kalitede yanıt veriyoruz.

Üretimini yaptığımız tente çeşitleri içerisinde katlanır tente, raylı tente, çift açılır tente, ışıklı tente, körüklü tente, mafsallı tente, balkon tentesi ve şemsiye yer almaktadır. Her zaman hızıyla ön planda olan Hendemoğlu Tente kalitesinden asla ödün vermeden siz değerli dostlarımızın her türlü sorun ve ihtiyacına tam zamanında cevap vermeyi ilke edinmiştir. Kurumsal veya bireysel olmasına bakılmaksızın tüm müşterilerimize aynı titizlik, hız ve kalitede yanıt verilir.

Vizyonumuz
Hendemoğlu Tente Marmara ve Karadeniz bölgelerinde, 25 yılı aşkın süredir ürün yelpazesini daha da genişleterek ve geliştirerek hizmetlerine devam etmeyi kendine bir vizyon olarak belirlemiştir.

Misyonumuz
Hendemoğlu Tente Sanayii olarak siz değerli müşterilerimize her türlü sorun ve ihtiyacına tam zamanında cevap vermeyi ilke edindik.Kurumsal veya bireysel olmasına bakılmaksızın tüm müşterilerimize aynı titizlik, hız ve kalitede yanıt veriyoruz.