Hendemoğlu Tente

Blog

Otomatik Tente Çeşitleri Nelerdir?

Otomatik Tente Çeşitleri Nelerdir?

Düz formda veya yanal kısımları bulunan tam çatı formunda tasarım edilen ürünlere göre, çeşitlilik sağlanır. Raylı sistemler, geniş açılımlı tente çeşitleri, oval tente modelleri, ışıklı modeller ve katlamalı tente çeşitleri bulunuyor.

Vertiglass dikey otomatik cam sistemleriyle kombin edilen tente çeşitleri, yalıtım sistemleriyle kullanım olanağı sağlar. Genellikle eksürsüzyon alüminyum mekanizmadan imal edilen otomatik tente sistemleri, epoksi polyester ile boyanarak imal edilir. Herhangi bir destek panele, konstrüksiyon modüllerine gerek olmadan kullanım olanağı sağlayan tasarımlar, sağlam ve güvenilir tutuş sağlar. Statik taşıma kapasiteleri ile tüm alanlarda rahat, ergonomik ve güvenlidir.

Klimatik Tente Sistemleri

Biomatik olarak tasarım edilen pergola ve tente sistemleri, işletmeler için ekstra konfor sağlar. Havalandırma opsiyonu sağlayan ve özel ekipmanlar ile dizayn edilen tente sistemleri, geniş alanlarda kullanıma uygundur. Açıp- kapama yapmaya gerek olmadan restoran ve kafeler, oteller ve işletmelerde kullanılabilir.